O nas

Nasza historia…

Jak to często w życiu bywa, potrzeba jest matką wynalazku. Tak też było z naszą pierwszą świecą, która jeszcze w tamtym czasie pozostawała bezimienną.

 

Był grudzień 2021 r., odbywało się właśnie comiesięczne spotkanie całego naszego zespołu psychoterapeutów. Piękny, otulający zapach wnętrz Kliniki stanowił zawsze dla nas jeden z  ważniejszych elementów, nic więc dziwnego, że wspólne rozmowy zeszły na temat świec aromaterapeutycznych.

W tamtym czasie korzystaliśmy z dostępnych na rynku świec produkowanych z mieszanek tradycyjnych wosków i parafiny, przez co niektórzy terapeuci podczas pracy z Pacjentami mieli objawy alergiczne, łzawiły im oczy. Dodatkowo część osób z naszego zespołu to weganie, dla których priorytetem jest eliminacja produktów odzwierzęcych oraz ekologia. Wtedy właśnie zrodził się pomysł stworzenia aromaterapeutycznej świecy sojowej na potrzeby naszej Kliniki Psychologicznej.

 

Do wytworzenia pierwszej serii świec użyliśmy wyłącznie wysokiej jakości składników:  wosku sojowego premium, bardzo skrupulatnie skomponowanych kompozycji olejków eterycznych, zgodnych ze standardami IFRA, naturalnego, drewnianego knota oraz opakowania z czystego szkła z recyklingu. 100% natury!

 

Efekt przerósł nasze oczekiwania, Pacjenci zaczęli chwalić nowe zapachy świec. W trakcie terapii czuli się komfortowo i spokojnie. Okazało się, że część z nich zaczęła przychodzić nieco wcześniej na terapię, aby posiedzieć sobie dłużej w przyjemnym klimacie. Pojawiły się pierwsze pytania o możliwość kupienia tych pięknie pachnących świec do domu czy na prezent. Pacjenci chcieli przenieść tę błogość do własnych mieszkań lub podzielić się nią z bliskimi osobami.

Tak zaczęła się motywacja do produkcji naszych świec do aromaterapii Puero.

 

A skąd wzięła się nazwa własna Puero?

Poszukując nazwy dla marki produktów terapeutycznych naszej Kliniki Psychologicznej, nie szukaliśmy słów, które kojarzą się z terapią czy też psychologią.

Słowo to pojawiło się całkiem znienacka i idealnie dopasowało się do naszych produktów. Pewnego dnia po prostu wybrzmiało, tak jakby od początku o nie chodziło. Niby przez zupełny przypadek, poprzez zwykłe przejęzyczenie, a my już wiedzieliśmy, że to jest to, czego szukamy.

Kolejny raz w potwierdziło się, że w życiu tak naprawdę nie ma przypadków …

 

Taka jest krótka historia naszej marki i terapii zapachami, które oferujemy.

 

Dla nas Puero oznacza wolność, wybór, pozytywność i naturalność.

Puero to nadzieja oraz wsparcie dla Tych, którzy pragną pracować nad własnym nastrojem i mieć na niego wpływ w codziennym życiu.

 

Po prostu życzę wszystkim, aby ich nastrój z Puero nabierał odpowiedniego zapachu. Zapachu, który sobie wybiorą i na który zasługują …

 

Polecam,

Joanna Skrok i Jakub Skrok

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl